Witaj, Jak możemy ci pomóc?
  • Eye-Point w klinice OptoPlus ul. Dąbrowskiego 353, 1 Piętro, Gabinet nr 6, Jeżyce , Poznań

Joanna Sacharkiewicz

blank

Joanna Sacharkiewicz

Optometrysta, optyk okularowy
  • Tytuł naukowy:
    Magister, Licencjat
  • Numer optometrysty:
    NO19213
  • Edukacja:
    Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Joanna Sacharkiewicz (Mgr)

Magister – spec. optometria
Licencjat – biofizyka, spec. optyka okularowa

Edukacja

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Optometria na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów licencjackich na kierunku Biofizyka, spec. optyka okularowa, również na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Praktyka zawodowa

W 2016 roku odbyłam praktyki w Centrum Optometrii i Terapii Wzrokowej (COTW) w Poznaniu, poszerzając wiedzę z zakresu zaburzeń widzenia obuocznego oraz terapii wzrokowej.

W 2018 r. odbyłam staż w klinice okulistycznej VitaMed w Głogowie, specjalizującej się m.in. w laserowej korekcji wzroku.

Odbyłam również praktyki z zakresu specjalistycznych soczewek kontaktowych (2018) w Eye Point, gdzie aktualnie pracuję.

O mnie

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu optometrii, uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach m.in. warsztaty z neurorehabilitacji wzrokowej prowadzone przez Dr Steena Aalberga, warsztaty z aplikacji sztywnych rogówkowych soczewek kontaktowych prowadzone przez firmę Hecht, warsztaty z doboru miękkich soczewek kontaktowych do stożka rogówki prowadzone przez Davida Berkowa, warsztaty z zakresu badań OCT.

W swojej praktyce zawodowej dobieram korekcję okularową oraz aplikuję soczewki kontaktowe, mając na uwadze zarówno prawidłowe funkcjonowanie układu wzrokowego, jak i najwyższy komfort pacjenta w nowej korekcji.

Formularz kontaktowy