Witaj, Jak możemy ci pomóc?
  • EYE-POINT w klinice OptoPlus ul. Dąbrowskiego 353 pr. I gab. 6, Poznań

Patrycja Mądrawska

blank

Patrycja Mądrawska

Asystentka, pracownik administracyjny

W Eye-Point zajmuję się obsługą biura. Rejestruję pacjentów na wizyty, koordynuję pracę gabinetów oraz informuję o naszych usługach.
Jestem odpowiedzialna za zamawianie i sprzedaż soczewek kontaktowych oraz dbam o zaopatrzenie gabinetu w niezbędne narzędzia, aby gabinet funkcjonował w perfekcyjny sposób. Prowadzę naukę zakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych. Możecie mnie spotkać również w gabinecie, gdzie pełnię role asystentki optometrysty. Dodatkowo udzielam informacji na temat refundacji soczewek kontaktowych a także realizuję wnioski zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne w Narodowym Funduszu Zdrowia.
Jestem zorientowana na potrzeby Pacjentów i chętnie odpowiada na wszelkie nurtujące ich pytania. Cechuje mnie miłe usposobienie duża cierpliwości oraz dobre podejście do dzieci.
Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam między innymi w Gabinecie Soczewek Kontaktowych Skorupski Optical i Polskim Towarzystwie Optometrii i Optyki. Chętnie uczestniczę w szkoleniach, konferencjach oraz kongresach, gdzie poszerzam swoją wiedzę w dziedzinie optometrii i kontaktologii.